ΑρχικήΗΠΕΙΡΟΣΒράβευση αριστούχων μαθητών και μαθητριών του Δήμου Αρταίων που πέρασαν σε Ανώτατες... ΗΠΕΙΡΟΣ Βράβευση αριστούχων μαθητών και μαθητριών του Δήμου Αρταίων που πέρασαν σε Ανώτατες Σχολές By sovara.org 21 Δεκεμβρίου 2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η καθιερωμένη βράβευση των αριστούχων μαθητών και μαθητριών των Λυκείων του Δήμου Αρταίων που πέρασαν σε Ανώτατες Σχολές την περυσινή περίοδο θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 28 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 18:30 στο ξενοδοχείο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ. - Advertisement - TagsΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝΜΑΘΗΤΕΣ FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΣαν σήμερα: Η Μάχη της ΆρταςΕπόμενο άρθροΤα Drone επέστρεψαν: Κλειστό και πάλι το αεροδρόμιο του Gatwick RELATED ARTICLES ΗΠΕΙΡΟΣ Γέμισαν οι παραλίες στα ποτάμια της Ηπείρου sovara.org - 21 Ιουλίου 2024 ΗΠΕΙΡΟΣ Το 2,7% από το σύνολο των τουριστικών αφίξεων στη χώρα ανήκει στην Ήπειρο sovara.org - 20 Ιουλίου 2024 ΗΠΕΙΡΟΣ Σε διελκυστίνδα ο μεγάλος δακτύλιος των Ιωαννίνων sovara.org - 16 Ιουλίου 2024 Τελευταία Νέα Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής, τέλος η αγωνία των υποψηφίων 25 Ιουλίου 2024 Ολυμπιακοί Αγώνες 2024, Τσιτσιπάς / Σάκκαρη: Απαιτητική κλήρωση στο μεικτό διπλό 25 Ιουλίου 2024 Η γαστρονομική έκθεση της χρονιάς 01-03 Φεβρουαρίου στο ΜΕC Παιανίας 23 Ιουλίου 2024 Ιωάννινα: Ο Βασίλης Καββαδάς στους Vikos Falcons 21 Ιουλίου 2024 Φόρτωση περισσοτέρων