Στη Ρωσία για προετοιμασία και συμμετοχή σε διεθνές κύπελλο πυγμαχίας!
? ? Οι αρτινοί αθλητές, Στέφανος Οικονόμου (κατηγορία παμπαίδων) και Οδυσσέας Παπαδημητρίου (κατηγορία παίδων), μαζί με τον προπονητή τους, Γιώργο Μίχο, ταξιδεύουν την επόμενη εβδομάδα με πρώτο προορισμό τη Μόσχα.
✔️ Το πρόγραμμα περιλαμβάνει δεκαήμερη προετοιμασία με τους κορυφαίους και ολοκληρώνεται στη Γιάλτα με συμμετοχή σε διεθνές κύπελλο!
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69571511_3548930608465666_8194646868890746880_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQk2KxUcNOKM0vgNKNLuAnIHQ0FfrSkTOf-eZ6qBbDBl-ojP_563y-yz4E6qSR8rEW4&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=f3b39c90aa289563d9838a29797220d3&oe=5DFAEA64)