ΑρχικήΜΠΑΣΚΕΤΣχολή διαιτησίας καλαθοσφαίρισης τον Σεπτέμβριο στην Άρτα ΜΠΑΣΚΕΤ Σχολή διαιτησίας καλαθοσφαίρισης τον Σεπτέμβριο στην Άρτα By sovara.org 18 Ιουλίου 2017 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Σχολή διαιτησίας τον Σεπτέμβριο για τα νέα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με το άθλημα της καλαθοσφαίρισης θα διοργανώσει ο σύνδεσμος διαιτητών της Άρτας.Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων είναι η 21η Αυγούστου. - Advertisement - TagsΑΡΤΑ FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΚαμπανάκι από ΠΟΥ: Ένα στα δέκα παιδιά δεν έκανε κανένα εμβόλιο το 2016Επόμενο άρθροΝτοκιμαντέρ για τη διάσωση των Ελλήνων Εβραίων της Ζακύνθου από τους κατοίκους του νησιού τον Β’ Παγκόσμιο Πόλεμο RELATED ARTICLES ΜΠΑΣΚΕΤ Ιωάννινα: Ο Βασίλης Καββαδάς στους Vikos Falcons sovara.org - 21 Ιουλίου 2024 ΜΠΑΣΚΕΤ Βέλγιο – Ελλάδα 68-70: Θρίαμβος για την Εθνική Νέων και χάλκινο μετάλλιο sovara.org - 21 Ιουλίου 2024 ΜΠΑΣΚΕΤ Η κλήρωση των Εθνικών Πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου Ελλάδας sovara.org - 20 Ιουλίου 2024 Τελευταία Νέα Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής, τέλος η αγωνία των υποψηφίων 25 Ιουλίου 2024 Ολυμπιακοί Αγώνες 2024, Τσιτσιπάς / Σάκκαρη: Απαιτητική κλήρωση στο μεικτό διπλό 25 Ιουλίου 2024 Η γαστρονομική έκθεση της χρονιάς 01-03 Φεβρουαρίου στο ΜΕC Παιανίας 23 Ιουλίου 2024 Ιωάννινα: Ο Βασίλης Καββαδάς στους Vikos Falcons 21 Ιουλίου 2024 Φόρτωση περισσοτέρων