ΑρχικήΒΟΛΛΕΥΕυχές από τον Γ.Σ Άρτας "ARTA VOLLEY" ΒΟΛΛΕΥ Ευχές από τον Γ.Σ Άρτας “ARTA VOLLEY” By admin 23 Δεκεμβρίου 2016 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Ο Γ.Σ Άρτας “ARTA VOLLEY” σας εύχεται: “Αυτά τα Χριστούγεννα ας αναστήσουν το χαμόγελο στα χείλη των ανθρώπων, ας ζεστάνουν τις παγωμένες καρδιές τους και ας χαρίσουν σε αυτούς που αγωνιζόνται τη ζωή που τους αξίζεις”. Χρόνια Πολλά σε όλους. - Advertisement - FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθροΕυχές συλλόγου Φίλων βυζαντινού Ναού Αγίας Θεοδώρας !!!Επόμενο άρθροΗ Μπούντεσμπανκ παίρνει πίσω το χρυσό της RELATED ARTICLES ΒΟΛΛΕΥ Κύπελλο βόλεϊ ανδρών: Η “χρυσή Βίβλος” της διοργάνωσης sovara.org - 31 Μαρτίου 2024 Uncategorized Ο Δικέφαλος κατέκτησε το Σούπερ Καπ και τον πρώτο τίτλο του 2024 sovara.org - 24 Ιανουαρίου 2024 ΒΟΛΛΕΥ Πρωταθλητής BΔ Ελλάδας στο Βόλεϊ ο Γυμναστικός Σύλλογος Άρτας sovara.org - 18 Δεκεμβρίου 2023 Τελευταία Νέα Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής, τέλος η αγωνία των υποψηφίων 25 Ιουλίου 2024 Ολυμπιακοί Αγώνες 2024, Τσιτσιπάς / Σάκκαρη: Απαιτητική κλήρωση στο μεικτό διπλό 25 Ιουλίου 2024 Η γαστρονομική έκθεση της χρονιάς 01-03 Φεβρουαρίου στο ΜΕC Παιανίας 23 Ιουλίου 2024 Ιωάννινα: Ο Βασίλης Καββαδάς στους Vikos Falcons 21 Ιουλίου 2024 Φόρτωση περισσοτέρων