ΑρχικήΗΠΕΙΡΟΣΔήμος Αρταίων: Εμπιστοσύνη στον Χρήστο Τσιρογιάννη ΗΠΕΙΡΟΣ Δήμος Αρταίων: Εμπιστοσύνη στον Χρήστο Τσιρογιάννη By admin 3 Ιουνίου 2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Χρήστος Τσιρογιάννης αναλαμβάνει εκ νέου τα ηνία του Δήμου με τους πολίτες της Άρτας να του δείχνουν την εμπιστοσύνη τους στην κάλπη χαρίζοντάς του ποσοστό 59,47% , με την κ.Ταπραντζή -Κοίλια Πολυξένη να ακολουθεί με 40,53%. - Advertisement - TagsΑΡΤΑΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝΕΚΛΟΓΕΣΗΠΕΙΡΟΣΚΟΙΝΩΝΙΑ FacebookTwitterPinterestWhatsApp Προηγούμενο άρθρο5 συμβουλές για καταλάβεις ένα εστιατόριο ότι δεν είναι καλό χωρίς καν να δοκιμάσεις το φαγητό τουΕπόμενο άρθροΔήμος Κεντρικών Τζουμέρκων: Νικητής του Β γύρου ο Χρήστος Χασιάκος RELATED ARTICLES ΗΠΕΙΡΟΣ Γέμισαν οι παραλίες στα ποτάμια της Ηπείρου sovara.org - 21 Ιουλίου 2024 ΗΠΕΙΡΟΣ Το 2,7% από το σύνολο των τουριστικών αφίξεων στη χώρα ανήκει στην Ήπειρο sovara.org - 20 Ιουλίου 2024 ΗΠΕΙΡΟΣ Σε διελκυστίνδα ο μεγάλος δακτύλιος των Ιωαννίνων sovara.org - 16 Ιουλίου 2024 Τελευταία Νέα Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής, τέλος η αγωνία των υποψηφίων 25 Ιουλίου 2024 Ολυμπιακοί Αγώνες 2024, Τσιτσιπάς / Σάκκαρη: Απαιτητική κλήρωση στο μεικτό διπλό 25 Ιουλίου 2024 Η γαστρονομική έκθεση της χρονιάς 01-03 Φεβρουαρίου στο ΜΕC Παιανίας 23 Ιουλίου 2024 Ιωάννινα: Ο Βασίλης Καββαδάς στους Vikos Falcons 21 Ιουλίου 2024 Φόρτωση περισσοτέρων