ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Με νέα νίκη συνέχισε στο πρωτάθλημα η ομάδα παίδων , καθώς επιβλήθηκε της Α.Ε. Δόξας Λευκάδας με 58-26. Με 4 νίκες σε ισάριθμους αγώνες , η ομάδα μας βρίσκεται στην πρώτη θέση του Β’ Ομίλου.
Δεκάλεπτα: 13-00, 23-08, 47-12, 58-26.
Α.Ε.Δ.Π. Άρτας ( Βόιδαρος): Θεοχάρης , Χαρίτος , Τσιρογιάννης, Ρόκος, Ρίζος, Βέλεγκας, Τσάκαλος, Ζάχαρης Ζ.
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309183151_583055213609772_150470447409244929_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RrIMQ4gNatEAX_TiUv-&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AT_cbndGKtW-IiXYdPPobjJD9uusFwumnTIYIzALdWhxEQ&oe=634026F9)
Αντίθετα, σε παιχνίδι που έγινε το Σάββατο, το εφηβικό μας τμήμα δεν κατάφερε να διπλασιάσει τις νίκες καθώς ηττήθηκε με 56-62 από την Α.Ε. Δόξας Λευκάδας.
Α.Ε.Δ.Π. Άρτας ( Γυφτοκώστας): Ζάχαρης Ν. , Μπαλάς , Ρίζος , Πρίφτη , Καπελάνος , Βέλεγκας, Δήμος , Γκολομάζος , Φούκας, Ζάχαρης Ζ., Τσαρής, Χουλιάρας
![Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Ομάδα Βαθ Αγών A.E. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ N H M Επιθ 4 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ Αμυν 2 Διαφ 2 0 4 0 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 128 2 109 2 19 0 0 3 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 129 2 118 1 11 1 0 3 A.K. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 73 2 66 1 1 7 0 2 123 2 Β.Α.Ο.ΑΡΤΑΣ 125 0 2 -2 0 1 120 2 132 0 1 -12 1 61 84 -23"](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310103818_583055310276429_8409882761194297162_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hphUD4UJjb8AX8xJW6y&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AT_fFg-b4eijF6lTmZWIpa1pB4i4ZzpXWZxmLGZJa-aqCg&oe=633F0977)